Gościnny udział w turnieju w Poniatowej

W dniu 18.06.2016r  na zaproszenie Miasta Poniatowej chłopcy orlika starszego wzięli udział w turnieju organizowanym z okazji Poniatowianek o Puchar Burmistrza Miasta Poniatowej. W turnieju wzięło udział cztery drużyny: dwie Stali Poniatowa, Orka Kluczkowice oraz Gościerardów. Pomimo tego, że nasza drużyna była wiekowo najmłodszą udało nam się zdobyć drugie miejsce. Remis z Stalą Poniatowa 1, wygrana z Gościerardowem po udanym debiucie Patryka Flasińskiego (został sfaulowany w polu karnym) oraz wysoka przegrana z Stalą Poniatowa 2 to dorobek naszych piłkarzy. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny wybranym przez organizatorów to Mateusz Sokół - gratuluję. Ja osobiście dziękuję wszystkim chłopcom: Mateusz Sokół, Oliwier Kułaga, Kamil Zapalski, Mateusz Adamczyk, Adaś Adamczyk, Michał Faściszewski, Hubert Ciuba, Bryndza Mateusz, Patryk Flasiński. Osobiście wyróżniłbym jeszcze Kamila Zapalskiego, który razem z Mateuszem Sokołem wymiatali na obronie jak Pazdan w meczu z Niemcami. Martwi mnie to, że niektórzy nasi chłopcy zbyt wiele od siebie oczekują zamiast być sobą. Pamiętajcie, że walczy się do końca pomimo popełnionych błędów. Nigdy nie możemy się załamywać, twórzmy do końca rękę zaciśniętą w pięść. Pamiętajmy aby nie rozluźniać palców. Dziękuję i gratuluję.