Ostatni turniej żaka grupy II

W dniu dzisiejszym odbył się ostatni turniej grupy drugiej Żaka LZPN. Zawody odbyły się w Niemcach koło Lublina. Nareszcie fajna była pogoda i dzieciaki mogli sobie pograć w optymalnych warunkach atmosferycznych. Nareszcie na  turniej pojechaliśmy w prawie optymalnym składzie. Cieszę się, że w końcu podjęliśmy walkę oraz udało nam się nie przegrać żadnego meczu. Jako trener muszę się czegoś doczepić, brakowało mi ciągle podań, gry drużynowej oraz szybkości przeprowadzanych akcji. Ciągle strzelamy i podajemy piłkę zbyt lekko. Ale to na razie idzie w zapomnienie, cieszmy się z pierwszych zwycięstw, miejmy nadzieję, że nie ostatnich. Spotykamy się teraz na kolejnym turnieju w Kazimierzu Nad Wisłą już w trochę innym zestawieniu.