POLSKA - WŁOCHY piłka nożna kobieca

W dniu 5 kwietnia 2019r  w Lublinie na stadionie piłkarskim ARENA Lublin odbył się towarzyski mecz piłki nożnej kobiecej pomiędzy reprezentacjami POLSKI i WŁOCH. Grupa naszych zawodników z rodzicami kibicowała naszym reprezentantkom. Mamy wielką nadzieję, że spełnią się marzenia KINGI, GABRYSI i OLI i w przyszłości będziemy właśnie im dopingować na tak przepięknym obiekcie. Mecz zakończył się remisem 1:1. Okazało się, że mieliśmy wkład do rekordu ilości kibiców na meczu piłkarskim kobiet. Życzymy naszym reprezentantkom z tyłu jak najdłużej zera a z przodu jak najwięcej strzelonych bramek. Pozdrawiamy naszego najmniejszego kibica Michała Czopka, który wartkim głosem dopingował "Polska, Polska ...".