Turniej Orlika E2 w Bychawie

Przedostatni turniej Orlika E2 grupy 3 został zorganizowany przez drużynę GRANIT Bychawa oczywiście w Bychawie. Fajnie, że w naszej grupie jest sześć zespołów równorzędnych. Każdy zespół prezentuje co prawda inny charakter gry ale wszystkich łączy wola walki oraz zwycięstwa. Każdy tu może wygrać lub przegrać wyniki jednobramkowe lub dwubramkowe świadczą o wyrównanym poziomie. W dniu dzisiejszym najlepszym zespołem okazała się drużyna Sygnału Lublin, która w sumie zdobyła dzisiaj 11 punktów co dało im prowadzenie w łącznej klasyfikacji po dwóch turniejach. Nasza ekipa zdobyła dzisiaj osiem punktów. Na pewno stać naszą drużynę na więcej ale aby wygrywać trzeba oddawać strzały na bramkę przeciwnika, a tego u nas dzisiaj było zbyt mało. Dzisiejszy dzień dla KS ORKI Kluczkowice był również szczególnym bo debiutowaliśmy w nowych strojach ufundowanych przez sponsora Szklarnie Holenderskie Pikuła, promując również Gminę Opole Lubelskie dzięki, której nasze stowarzyszenie posiada środki finansowe na swoją działalność.