Wielki sukces ORLIKA Starszego

Wielkim sukcesem grupy ORLIKA starszego to zakwalifikowanie się do finału tych rozgrywek, które odbyły się na bocznym boisku Areny Lublin w dniu 12.06.2016r o godz. 12:00. Tego dnia było w naszej drużynie dodatkowe święto gdyż obchodził urodziny Filip Kotulski, jeszcze raz wszystkiego najlepszego, cukierki były bardzo dobre. Niestety koledzy nie sprawili prezentu urodzinowego Filipowi. Podczas turnieju dała się w znaki naszym chłopcom wielka trema. Szkoda bo mieliśmy realne szanse wyjść z grupy. Ale tu nie chodzi do końca o wyniki. Naszym wielkim sukcesem jest udział w tym turnieju. Duża praca i postępy chłopców w treningach przyczyniła się do tego, że nie mają czego się wstydzić. Ich debiut na takim turnieju to kolejne zdobyte doświadczenie. Chłopcy już wiedzą, że nie jest tak strasznie na takich zawodach. Jestem tylko wściekły na organizatorów, którzy wnieśli dużo pracy przy jego organizacji, a wyszło jak wyszło. Dzieci muszą być motywowane do uprawiania tej dyscypliny sportu. Traktujmy ich na takich zawodach jak prawdziwych sportowców a nie jak kolejny turniej, który miał po prostu się odbyć. Chętnie następnym razem pomożemy stworzyć finał rangi wojewódzkiej gdzie najważniejsi będą młodzi piłkarze'. Trochę mnie poniosło bo jestem bardzo rozczarowany. Wracając do naszego udziału: przegrana wysoka z Wisłą Puławy gdzie popełnialiśmy szkolne błędy, przegrana z Sygnałem Lublin pomimo stworzonych sytuacji oraz nie do końca zasłużona przegrana z Orlętami Dęblin gdzie graliśmy futbool. Dziękuję wszystkim, którzy trzymali kciuki za chłopców, szkoda, że z różnych przyczyn pojechała z chłopcami niewielka grupa kibiców, którzy wierzyli do końca w naszą drużynę, która i tak jest na medal. Dziękujemy za dużo emocji i prosimy o więcej.