Z wizytą u GKS STRAŻAK Bidziny

Na zaproszenie GKS STRAŻAK Bidziny w czwartkowe popołudnie grupa żak udała się na trening za Wisłę. Nasza drużyna miała szansę poznać nowych kolegów z województwa świętokrzyskiego. Dzięki tej okazji mogliśmy się przekonać, że nasi młodzi adepci piłki nożnej nie potrafią sobie poradzić jeszcze z stresem innego miejsca. We własnej sali gimnastycznej jesteśmy królami, a na obcym terenie paraliż powoduje to, że nie potrafimy grać w piłkę. Musimy nad tym popracować. W Bidzinach podzieliśmy naszych żaków na młodszą i starszą grupę. Okazało się, że z stresem łatwiej porodzili sobie chłopcy rocznika 2011, którzy walczyli z kolegami przeciwnej drużyny jak równy z równym. Na koniec spotkania zaprosiliśmy drużynę z Bidziny do naszej szkoły na mały rewanż.