STAL CUP 2022 rocznik 2011

W niedzielę w sali gimnastycznej w Karczmiskach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej STAL CUP 2022 rocznika 2011. W zawodach wzięło udział 7 drużyn. Mnie najbardziej cieszyło to, że poziom drużyn był bardzo wyrównany. Każdy podczas meczu mógł wyjść z niego zwycięsko lub z porażką. Pomimo tego, że nie mieliśmy do dyspozycji dwóch podstawowych graczy ofensywnych z uwagi na ich chorobę naprawdę nasi zawodnicy spisali się mega, mega zwaliście dobrze. Brakowało nam tylko skuteczności przy strzelaniu bramek, bo sytuacji do ich zdobycia naprawdę było dużo. Mnie najbardziej cieszy to, że zagraliśmy bardzo dobrze w obronie: Bartek, Wojtek i Mikołaj na bramce naprawdę się wzajemnie uzupełniali. Dzięki temu w całym turnieju straciliśmy tylko jedną bramkę. Nie było w turnieju takiego bramkarza, który miałby takie same konto. Nareszcie mogę chwalić naszych zawodników i uważam, że każdy z nich spisał się na medal, który na koniec turnieju każdy z nich otrzymał. Nawet nasz żaczek Kuba wniósł swój wkład w turniej i niewiele mu brakowało a zdobyłby piękną bramkę piętą. Chociaż nie było końcowych klasyfikacji w turnieju to po podliczeniu wszystkich punktów zajmujemy drugie miejsce z dorobkiem 13 punktów. Był to kolejny etap przygotowań do rundy wiosennej, oby tak dalej.