Turniej WAKACJE NA SPORTOWO czyli zakończenie sezonu 2016/2017

Urząd Miejski w Opolu Lubelskim, Urząd Gminy w Józefowie Nad Wisłą & KS ORKA Kluczkowice zapraszają na „Wakacje na sportowo” czyli turniej piłkarski podsumowujący sezon sportowy 2016/2017r. Turniej odbędzie się w dniu 2.07.2017r na boisku piłkarskim w Józefowie Nad Wisłą. W trakcie trwania turnieju odbędą się różne zabawy sportowe dla dzieci oraz zostaną wręczone nagrody dla młodych sportowców za ich osiągnięcia sportowe. Szczegółowy harmonogram turnieju przedstawia się następująco:

13:00 Uroczyste otwarcie turnieju.

13:30 Rozgrywki piłkarskie dzieci z kategorii wiekowej żak i orlik.

15:30 Podsumowanie rozgrywek, wręczenie nagród. Towarzyskie spotkanie piłkarskie młodzika KS ORKA Kluczkowice.

17:00 Koniec pierwszej części, mecz piłki nożnej pomiędzy juniorem młodszym a juniorek KS WISŁA Józefów.

18:30 Mecz piłki nożnej rodzice & trenerzy kontra KS WISŁA Józefów.

20:00 Zakończenie turnieju, wakacyjnym ogniskiem.

Zapraszamy szczególnie dzieci gdyż przewidujemy dla nich różne zabawy i konkurencje sportowe.

Organizatorzy serdecznie zapraszają.