Turniej młodszego orlika w Lublinie

Gospodarzem kolejnego turnieju była drużyna WIDOK Lublin. Szkoda, że ten turniej szybko się zaczął oraz jeszcze szybciej się skończył. Niedopuszczona do turnieju drużyna Perły Bożechów z uwagi na brak odpowiedniego obuwia oraz brak drużyny z Świdnika spowodowały, że turniej szybko się skończył. Nadal gramy nie drużynowo tylko indywidualnie ale widać postępy indywidualne w grze poszczególnego zawodnika co jest dobrą prognozą na przyszłość. Najważniejsze, że nie przegrywamy swoich meczów. Na treningach nadal musimy pracować nad grą zespołową. Huki petard dobywające się z miasta stanowiły pewien stres dla zawodników oraz jakieś zagrożenie. Całe szczęście, że odbywający się marsz w Lublinie nie dotarł w rejon trwającego turnieju.