Turniej młodszego orlika w Świdniku

W Świdniku odbył się pierwszy turniej jesiennej rundy rewanżowej orlika młodszego grupy piątej, w której znalazły się drużyny: Cyców, Świdnik, Widok Lublin, Kamionka, Borzechów, Kluczkowic. Mieliśmy okazję zapoznać się z drużynami, z którymi jeszcze do tej pory nie mieliśmy okazję zagrać. Nareszcie nasza drużyna potrafiła wygrać swoje pierwsze mecze. Szkoda, że nie potrafimy skoncentrować się w każdym meczu. Widać jednak jakieś postępy indywidualne ale nadal musimy popracować nad grą drużynową. Brak Łukaszka Sokoła  było osłabieniem naszego napadu ale Michał Wit nieźle sobie sam poczynał w formacji ataku. Nagrodą za dobrą grę była możliwość zobaczenia lotniska w Świdniku. Tak trzymajmy i koncentrujmy się na następne rozgrywki.