Wysoka wygrana z SKARPĄ Lublin

W 25 stopniowym upale przyszło rozgrywać kolejne swoje zawody młodzikom starszym KS ORKA Kluczkowice. Brak tlenu oraz marzenie o zanurzeniu się w chłodnej wodzie towarzyszyło młodym piłkarzom w ich kolejnej potyczce. Reprymenda trenera na ostatnim treningu przyniosła efekt. W końcu młodzi piłkarze zagrali mecz walki z równorzędnym przeciwnikiem. Pierwsza połowa skończyła się zwycięstwem gospodarzy 3:0. Druga połowa to kontynuacja pierwszej oraz walka z własnym zmęczeniem. Upał tym razem sprzyjał gospodarzom co w końcowym rezultacie dało 6:2. Niepokoi tylko brak skuteczności pod bramką. Na tym etapie takie sytuacje jakie mieli: Arkadiusz Czopek, Kamil Sokół, Cezary Dudziak powinny zakończyć się zdobyciem bramki. Szkoda tylko, że nasza drużyna składa się z zawodników, którzy naprawdę chcą i biegają po boisku oraz Ci, którzy potrafią biegać i to nie zawsze tylko do przodu aby zdobyć bramkę. Musimy w końcu zrozumieć, że drużyna to jak pięść ręki, a nie na pojedyncze palce, które same tak naprawdę nikomu nie mogą zrobić krzywdy. Pozostało jeszcze trzy kolejki liczę na kolejne zwycięstwa, a przede wszystkim na zgraną grę drużynową  gdzie większość będzie chciała zaliczyć przede wszystkim asystę.