Ruszyły rozgrywki Żak

W dniu wczorajszym ruszyły turnieje Żaka. Nasza drużyna znalazła się w grupie z następującymi drużynami: UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin, UOKS SŁAWIN Lublin, PN MOTOR Lublin, KS Nastów. Na inaugurację wiosenną przystąpiliśmy z brakami kadrowymi związanymi z urodzinami naszego WOJTKA FOTY - jeszcze raz wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń oraz dążenia do własnego doskonalenia sportowego przesyłają Ci zawodnicy i trener naszej drużyny; oraz komunie. Jako trener uważam, że pomimo iż przegraliśmy swoje wszystkie spotkania to i tak nasi zawodnicy zrobili duże postępy. Nareszcie zaczęliśmy biegać i walczyć na boisku. Liczymy na więcej odwagi i dążenie do strzelania bramek przeciwnikom. Cieszy mnie przede wszystkim to, że wszyscy dobrze się bawili.